Tuesday May 18, 2021

Predstavništvo strane humanitarne organizacije “Islamic Relief WW “ Engleska, Sarajevo dana 17.05.2021 godine objavljuje:

KONKURS

za prijem  u radni odnos na određeno vrijeme, uz obavezan probni rad u trajanju od 3 mjeseca, za radno mjesto:

                                Finansijski Koordinator  – (1 izvršilac u Sarajevu).

Opis radnog mjesta:

  1. Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura (roba, troškovi i ostalo)
  2. Knjiženje izvoda (KM i deviznih)
  3. Knjiženje blagajne
  4. Obračun službenog puta
  5. Evidencija i knjiženje stalnih sredstava
  6. Obračun plata i ostalih ličnih primanja i prijava istih u sistem Porezne uprave
  7. Aktivna saradnja sa vanjskim revizorom klijenta
  8. Aktivna saradnja sa Poreskom upravom, Upravom za indirektno oporezivanje, bankama i drugim relevantnim službama i institucijama
  9. Izrada finansijskih izvještaja i budžeta
  10. Izrada poreskog bilansa i porezne prijave
  11. Kontrola finansijskog i robnog knjigovodstva
  12. Otvarenje poslovnih knjiga početkom godine
  13. Komunikacija sa ostalim odjelima i sjedištem putem telefona i maila
  14. Izrada različitih analiza po zahtjevu uprave
  15. Sravnjenje IOS-a
  16. Sravnjenje analitičkih kartica kupaca, dobavljača i kredita (zajmova)
  17. Pračenje zakonskih i podzakonskih propisa iz oblasti računovodstva i finansija
  18. Prati i sprovodi pravila i smjernice Finansijskih pravilnika IRWW
  19. Radi i ostale poslove po nalogu direktora.

Kvalifikacija i kompetencija:

  • VSS, ekonomski fakultet
  • Položen ispit za certificiranog računovođu
  • Najmanje dvije godine praktičnog iskustva na poslovima vođenja poslovnih knjiga ili iskustva na poslovima računovodstva
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa
  • Spremnost za timski i prekovremeni rad
  • Spremnost za putovanje van zemlje po potrebi
  • Izražena snažna motivacija i empatija prema ciljevima i zadacima organizacije
  • Sposobnost preciznog rada pod pritiskom i obraćanja pozornosti na detalje
  • Lojalnost, povjerljivost i poštivanje organizacijskih vrijednosti, načela i polisa kao što su: Islamske vrijednosti, Zaštita djece, Borba protiv mita i korupcije, Kodeks ponašanja i Dostojanstvo na poslu.

Opšti uslovi:

  • Da posjeduje državljanstvo BiH
  • Da nije krivično kažnjavan/na
  • Da posjeduje vozačku dozvolu B kategorije-aktivni vozač

Napomena:

Radnik/Radnica će poslove “Finansijskog Koordinatora” obavljati sa punim radnim vremenom (40 sati sedmično) u uredu u Sarajevu.

Vaš CV sa molbom za prijem u radni odnos dostavite na bosanskom i engleskom jeziku, te eventualnu preporuku od poslodavca  možete dostaviti  na e-mail adresu: info@islamic-relief.ba ili poštom na adresu Islamic Relief Jukićeva 75, 71000 Sarajevo.

Konkurs ostaje otvoren do 23.05.2021 godine a sve neblagovremene i nepotpune prijave se neće uzimati u obzir.

Kontaktirati će se samo kandidati koji budu izabrani za intervju.

© Copyrights 2021 Islamic Relief. Predstavništvo strane humanitarne organizacije Islamic relief Worldwide Engleska Sarajevo. Sva prava zadržana.

POMOZI SADA